Publikace Procházka Prahou opět skoro vyprodaná

Jako nakladatele nás velmi těší, že mají čtenáři o naše knihy velký zájem. Zvlášť oblíbený titul poslední doby je publikace Procházka Prahou. První vydání se rozebralo ještě před Vánocemi a dotisk druhého vydání je už téměř také vyprodaný. Pokud máte tedy zájem, neváhejte zakoupit -zbývá několik posledních výtisků…..:-)

DOTISK ÚSPĚŠNÉ KNIHY:

Procházka Prahou s Ivanem Svatošem

Originální  vánoční dárek, který Vás nenechá sedět doma… pro všechny kteří milují Prahu a obrázky Ivana Svatoše. Společně se vydáte do Prahy hledat oblíbená místa Ivana Svatoše a odhalovat naznačená tajemství. Zažijte atmosféru obrazů Ivana Svatoše a pohlaďte svoji duši poetickými texty.

Procházka Prahou je interaktivní kniha, do které si můžete dopisovat, kreslit nebo lepit a stanete se spoluautory knihy. Tato kniha probudí Vaši kreativitu a může být zábavným společníkem pro celou rodinu.

Na procházce Prahou se dozvíte spoustu zajímavostí o Praze odhalíte nejrůznější tajemství pražských ulic a historických dominant, dozvíte se řadu osobních doporučení a tipů malíře Ivana Svatoše, jak obohatit svoji procházku

Kapitoly:

1)PROCHÁZKA PRVNÍ – Můj nejoblíbenější pražský chrám

2)PROCHÁZKA DRUHÁ – Od Mlýna k Apoštolům

3) PROCHÁZKA TŘETÍ – Za sluncem, které září i v noci

4) PROCHÁZKA  ČTVRTÁ –  Kudy kráčí ticho

5) PROCHÁZKA PÁTÁ –  Za tajemstvím Vyšehradu

Specifikace

  • Kniha se vejde do kabelky či batohu..,
  • Kroužková vazba, velikost A5, 80 stran
  • Kvalitní strukturovaný papír 200g/m2
  • V knize jsou celostránkové ilustrace obrazů Ivana Svatoše

Knihu je možné zakoupit zde