Pro firmy

Nabídka pro firmy

Spojte jméno vaší společnosti s kouzlem obrazů Ivana Svatoše.
Historická Praha je právem zařazená mezi světové kulturní dědictví. V obrazech Ivana Svatoše je zdůrazněna její originální krása i hrdost na odkaz našich předků. To vše jsou hodnoty, které by neměly chybět v promotion strategii žádné společnosti, která chce uspět na trhu.

Firemní prezentace může zcela klíčově ovlivnit váš byznys a zviditelnit vaši společnost v českém prostředí. Také proto jsou obrazy a grafiky staré Prahy malíře Ivana Svatoše oblíbeným dárkem, který zdobí umělecké sbírky po celém světě ale i zdi velvyslanectví nebo domovy lidí po celém světě, kteří si zamilovali naší metropoli.

Art Francesco je výhradním prodejcem obrazů a grafik Ivana Svatoše, proto Vám můžeme nabídnout jedinečnou možnost zpracování jejich reprodukcí pro firemní prezentaci.

Nabízíme tyto možnosti promotion:

  • Zpracování PF přání – možnost dotisku loga, textu a výběru formátu přání, zpracování elektronického PF (kontaktujte nás pro jeho zaslání, dostupné vždy v říjnu)
  • Kalendáře Ivana Svatoše – možnost dotisku loga na spodní límec kalendáře (nástěnné kalendáře 6 či 12 obrazů Ivana Svatoše)
  • VIP dárkové balení signovaných reprodukcí – možnost dotisku vašeho loga či textu na límec dárkových desek, signovaná reprodukce
  • Individuální zpracování

V případě zájmu kontaktujte galerie@artfra.cz, 244 466 626, či 777 65 19 06.